Марка засобів для догляду за шкірою


Ноябрь 24, 2021 – 09:07

Марка засобів для догляду за шкірою, що має великі традиції та високу якість, яка не протистоїть технологічним інноваціям. Це ідеальна альтернатива для чоловіків, котрі шукають якість за розумною ціною. Це бренд, який оцінили не тільки багато взуттьовиків, але й багато інших професіоналів шкіряної справи по всьому світу. Продукція марки, що завоювала визнання багатьох любителів шкіргалантереї, призначена для натуральних гладких шкір, зернистих шкір та синтетичних шкір, що використовуються у взутті та шкіргалантереї широкого профілю. До Вашої уваги рідка шкіра відгуки та приваюліиві ціни на товари.

Формула барвника не має собі рівних за глибоким проникненням пігменту в структуру шкіри, що забезпечує ідеальне і постійне покриття. Фарба в основному використовується для реставрації взуття або зміни кольору зі світлого на темніший. Фарба Tarrago ефективна лише при використанні на шкірі, що має хоч би мінімальну пористість для проникнення пігменту. Перед використанням завжди спочатку тестуйте його на непомітній ділянці, і якщо ефект відповідає, переходьте до подальших дій. Спочатку ретельно очистіть шкіру та знежиріть її за допомогою відповідного препарату або засобу для видалення шкіри, наприклад, Tarrago Conditioner: Кондиціонер Тарраго. Якщо планується фарбування взуття, варто попередньо набити його, наприклад, газетами або покласти в чобітний ріжок, що дозволить більш точно знежирити і нанести пігмент. Потім дуже ретельно знежирте поверхню, що фарбується, і покрийте деталі, які не підлягають фарбуванню. Щоб ретельно перемішати пігмент, попередньо кілька разів сильно струсіть ємність із фарбою.

Шви та стики повинні бути покриті пензлем. Залежно від ступеня вбирання фарби шкірою, нанесіть кілька шарів до однорідного кольору (зазвичай достатньо двох шарів). Кожен наступний шар наносите одразу після першого. Дайте чоботям повністю висохнути, а фарбі затвердіти. Завершіть роботу, нанісши на шкіру безбарвний лак або крем того ж кольору, що і фарба. Купуючи фарби, повідомте основну інформацію про колір, який ви замовляєте.

Похожие публикации