GPS Моніторинг сільгосптехніки та системи паралельного керування ТЕХ КОНТРОЛЬ


Июль 8, 2023 – 12:14

GPS Моніторинг – універсальна система моніторингу всіх видів транспорту від простого самокату до літаків. Нерідко системи gps моніторингу використовуються на полях. В основному - це системи паралельного водіння або курсовказівники.

Курсовказівники створені для розрахунку площі поля та кращої проходимості, враховуючи ширину причіпного агрегату. У випадку з курсовказівником трактором управляє чоловік, курсовказівник указує маршрут, пропуски та перекриття.

Системи паралельного водіння ведуть сільгосптехніку по прямій, самостійно управляючи гідравлікою повороту коліс або кермом.

Системи паралельного водіння мають високу точність до 30-40 см , завдяки антенам. Великим плюсом є те, що системи паралельного водіння точно працюють, як днем так і в ночі, так і в туман.

Агронавігатор ГеоТрек - GPS Моніторинг сільгосптехніки ТЕХ КОНТРОЛЬ

Перейдемо до основного типу обладнання без якого системи gps моніторингу неможливі – GPS Трекер. На сьогоднішній день думаю не має такої людини, яка не знає функцїй gps трекера – відстеження місцезнаходження та рух об'єктів.

Прийом/передача даних відбувається в режимі онлайн по GSM каналу. Програма gps моніторингу має веб інтерфейс та мобільний додаток, тому місцезнаходження сільгосптехніки можна побачити віддалено при наявності мобільного інтернету або wi-fi. При цьому вартість gps трекера відносно не велика. І це лише маленька частина функціоналу.

Компанія ТЕХ КОНТРОЛЬ має власні сервери та зберігає дані на своїх серверах протягом 24 місяців. Це дуже зручно для ведення аналізу та статистики обробки поля за минулі періоди. Створення карти полів – також корисна функція системи gps моніторингу.

Як ми писали вище, система gps моніторингу – універсальна програма, тому можна більш розширити функціонал, встановивши додаткові датчики. Найпопулярніший – Датчик рівня палива RIVNEMIR/TKLS, встановлюється в бак та дозволяє бачити рівень палива в баку, витрати палива, час і місце заправок, зливи палива. Усі ці дані формуються в системі gps моніторингу у вигляді звітів та графіків. Дані можна переглядати в режимі реального часу або за період.

GPS Моніторинг Сільгосптехніки - встановлення датчиків gps моніторингу

На скріншоті зображено звіт системи моніторингу.

Система не обмежується лише датчиками рівня палива, також можна встановити: rfid зчитувач, датчик температури, мітка причіпного обладнання, датчик завантаження бункера та багато іншого.

GPS Моніторинг сільгосптехніки ТЕХ КОНТРОЛЬ

Встановивши систему gps моніторингу на підприємство, ви отримаєте економічний ефект у вигляді підвищення прибутковості врожаю, за рахунок зниження витрат на пальне та ремонт сільгосптехніки.

Похожие публикации