Суд з банком, фінансовою компанією, колекторами


Февраль 6, 2022 – 18:36

Судові справи по кредитах - один із найпоширеніших видів судових розглядів в Україні на сьогодні. Позови подають банки, фінансові, мікрофінансові та колекторські компанії.

Чому це так?

Кредитні позови до банків є наслідком невиплати кредитів. Заборгованість за кредитом може бути довгостроковою (більше трьох років з останнього платежу) або незначною (менше одного місяця з останнього платежу банку).

Важливо відзначити, що якщо банк подав вас до суду за несплату кредиту, вам слід негайно звернутися за юридичною допомогою, оскільки за законом у вас є лише 15 днів на підготовку відкликання на позов банку.

Позов проти фінансової компанії є результатом невиплати боргу одному з банків, а не просто кредиту, який ви отримали від цієї компанії.

Банк передав свої права на кредит фінансової компанії і тому фінансова компанія може подати на вас до суду.

Ви також можете подати до суду на збирання боргів з тієї ж причини, з якої ви подали до суду на фінансову компанію. Банк або фінансова компанія могли передати борг за кредитом колектору, який подав вас до суду.

Якщо вас подає до суду незнайома вам компанія, ви можете бути здивовані, головним чином тому, що ви не були належним чином проінформовані про своє завдання.

Що мені робити, якщо банк подав мене до суду за кредит?

По-перше, ви маєте спокійно оцінити ситуацію.

По-друге, вам слід звернутися за юридичною консультацією до юриста, основною сферою діяльності якого є судові розгляди кредитів.

По-третє, на цей момент важливо діяти швидко і не затягувати зі зверненням до адвоката. Вам необхідно виділити достатньо часу для аналізу претензії банку, вибору відповідної правової позиції та підготовки скриньок та інших відповідних документів, які стосуються претензії банку.

Коли ми можемо допомогти вам?

Кредитні суперечки з банками та фінансовими установами є для нас важливою галуззю спеціалізації.

Ми досягли понад 1 000 позитивних судових рішень для наших клієнтів у спорах з банками, фінансовими установами та агентствами зі стягнення боргів.

Наші адвокати знають, як виграти вашу справу проти банків!

Дозвольте нам зробити всю роботу за вас. Результат буде іншим.

Похожие публикации