Будівництво каркасно-блокових будинків і їх особливості


Май 18, 2020 – 16:14

Останнім часом будівництво багатоповерхових будинків знаходиться на піку популярності, так як на території Росії з кожним роком людей стає все більше, а це в свою чергу позначається на виникненні гострої необхідності в нових житлових квадратних метрах. Серед величезної кількості новобудов самими затребуваними вважаються каркасно-блокові будинки, які мають досить демократичну вартість.

Предоставляем возможность продать элитный алкоголь.Наше предложение находится на уровне рынка, а условия и возможности в разы лучше, чем у конкурентов.

Квартири в таких будівлях мають високий рівень звуко- і теплоізоляції, а також в них мають рівні стіни, які не потребують додаткового вирівнювання. Завдяки цьому можна заощадити чимало коштів на підготовчих та оздоблювальних роботах. До незаперечних переваг подібних багатоповерхівок відносять високу швидкість будівництва, але все ж зведення каркасно-блокових будинків вважається трудомістким процесом.

Будинки, створені за такою технологією, можуть мати нестандартне планування, а їх квартири відрізняються наявністю величезного простору. У квартирах спостерігається хороша звукоізоляція, рівні стіни, високі стелі і сучасне планування. Каркасно-блокові будівлі житлового типу поділяються на три види: «економ», бізнес-клас і елітні будинки. Що стосується останнього типу будинків, то вони мають власний паркінг і цілодобову охорону.

Будівлі бізнес-класу можуть похвалитися високим рівнем комфорту і нестандартним плануванням квартир. Економ-варіант привабливий доступною ціною. Технологія будівництва подібних будинків полягає в монтажі спеціального каркаса, які є системою з несучих, з'єднаних ригелями, колон. У підготовлений каркас вставляються блоки. На зведення будинку потрібно зовсім небагато часу, але все ж на будівництво потрібно буде витратити багато сил. Також важливо оснастити будівельний майданчик спецтехнікою.

Похожие публикации