Сталеві водопровідні труби


Май 4, 2020 – 17:32

04.05.20

Незважаючи на популярність поліпропіленових труб для водопровідної системи, сьогодні нерідко використовують сталеві труби, які надійно захищаються від корозії і відрізняються тривалим експлуатаційним терміном. На відміну від поліпропіленових труб сталеві підходять як для гарячого, так і для холодного водопостачання. На ринку можна знайти величезний вибір різних по діаметру і довжині труб зі сталі, які найчастіше застосовуються для підземної прокладки водопроводу.

Предлагаем воспользоваться услугами нашего магазина https://worldoftools.com.ua/catalog/dremel, ознакомиться с ассортиментом продукции и приобрести его по хорошей цене.

Це пов'язано з тим, що подібні вироби відрізняються високою провідністю тепла, через що взимку в них може замерзнути вода. Такі труби доцільно застосовувати при прокладанні трубопроводу, який буде працювати під високим тиском. Для організації водопровідних шляхів застосовують такі види сталевих труб: зварні діаметрів від шести до ста п'ятдесяти міліметрів і безшовні з товщиною стінок від чотирьох до дев'яти міліметрів. Також для цієї мети можуть застосовуватися труби з спіралевидним швом, у яких є тонкі стінки. Завдяки унікальній конструкції такі трубні вироби відрізняються високим ступенем міцності і стійкості.

Для з'єднання трубних виробів з металу під землею застосовують зварювальний апарат, а якщо трубопровід буде прокладатися в тунелі або колодязі, то в якості кріплення доцільно використовувати фланці. Ці кріплення зварюються за допомогою дугового зварювання. Окремі елементи трубопроводу з'єднуються в секції, після чого формуються в петлі. З'єднання секцій може виконуватися декількома способами: всередині траншеї, між собою або ж на брівці.

Перед зварюванням важливо підготувати трубні вироби, поверхня яких повинна бути добре очищена, для чого використовують спеціальні інструменти. Для демонтажу і подальшої заміни трубопроводу слід виміряти діаметр труб. Цей параметр можна визначити рулеткою і іншим підручним інструментом. Що стосується внутрішнього діаметра, то його можна дізнатися тільки по зрізу труби. Незважаючи на те, що сьогодні у продажу є багатий вибір виробів із пластику, сталеві труби все ж не втратили своєї актуальності, так як вони мають масу незаперечних переваг.

Похожие публикации