Види і область застосування облицювальної цегли


Март 15, 2020 – 11:43

Для облицювання і зведення стін найчастіше використовують такий матеріал як цегла, які має безліч незаперечних переваг. Перш за все, необхідно відзначити довговічність, надійність і різноманіття форм і кольорів облицювальної цегли, з якого виходить оригінальна обробка приміщень і різних будівель.

Предлагаем воспользоваться услугами Изготовление трафаретов любой сложности на заказ в Днепре любой конфигурации.

На сайті представлений багатий вибір облицювальної цегли різних колірних рішень і форм. Для облицювальних робіт в сучасні дні використовують силікатна, клінкерна і фасадний цеглини, які мають відмінні звуко- і теплоізоляційними властивостями. Силікатне виріб має підвищеними показниками міцності і якості. Цей матеріал по надійності і стійкості перевищує керамічну цеглу.

Незважаючи на безліч переваг, силікатна цегла має ряд недоліків, до яких відносять високий рівень водопоглинання і бляклий колір, тому його нечасто використовують для втілення дизайнерський ідей. Для облицювання будівель використовують спеціальний вид цегли - фасадний, який має багатий вибір колірної гами і виконується в різних формах. Фасадна цегла ще називають клінкерною, і він має високий рівень екологічності. Популярність подібного матеріалу обумовлюється багатством фактур.

На сьогоднішній день у продажу є така модель цегли, яка ідеально імітує ручну роботу. Незважаючи на неправильні форми і нерівні краї, фасадна цегла зручний в застосуванні і легко вкладається. Це найпопулярніший вид цегли серед дизайнерів, так як з його допомогою можна створювати неповторний дизайн будівель і приміщень. Він активно використовується в різних дизайнерських рішеннях. Говорячи про недоліки клінкерної цегли, слід зазначити низькі показники міцності, але, по суті, вона йому не потрібна, так як матеріал призначений для інших цілей.

Цегла для фасадних робіт служить виключно для облицювання, а не кладки стін. Для оздоблювальних робіт використовують різні за кольором і формою цеглини. Найпопулярнішою формной є прямокутник, але в продажу можна знайти трикутний і овальний цегла, виконаний в жовтому, рожевому, коричневому і інших кольорах. В наші дні модно використовувати цеглу для обробки стіновий поверхні під необроблену штукатуркою поверхню. Для цього застосовують імітацію цегли, а також шпалери і плівки. Останнім часом облицювальну цеглу використовується для декору літніх альтанок, парканів та інших огороджувальних конструкцій.

Похожие публикации