Як правильно вибрати кухонну раковину


Август 16, 2020 – 12:47

Як правильно вибрати кухонну раковину

Дізнайтеся про конфігураціях раковин, формах раковин, матеріалах і навіть аксесуарах і спеціальних раковинах.

Деякі елементи в будинку використовуються так само часто, як кухонна мийка. А який інший предмет будинку виконує стільки різних завдань? Можна стверджувати, що вибір раковини - один з найбільш важливих варіантів вибору кухні, який ви зробите, і це рішення, яке буде впливати на ваше повсякденне життя на довгі роки вперед. Выбрать и купить стильную и функциональную мойку можно На On-Za по самой выгодной и доступной цене, в удобное для Вас время.

Велика одинарна кухонна мийка.

Плюси: кухонна мийка з однією глибокої раковиною означає, що ви можете легко замочувати або мити велику каструлю або готувати велику кількість їжі.

Дві раковини різного розміру (60/40 або зміщена).

Плюси: дві раковини в кухонній мийці дозволяють з легкістю виконувати окремі завдання, такі як миття посуду і приготування їжі. У кухонного миття 60/40 одна раковина зазвичай має ширину близько 18 дюймів, а інша - 14 дюймів. Ідея полягає в тому, що ви можете прибрати в великому басейні і приготувати його в меншому. Подвійні раковини також знадобляться, коли ви миєте предмети, які не хочете мити в посудомийній машині (мило в одній раковині, вода для ополіскування - в інший).

Дві раковини однакового розміру (раковина 50/50).

Плюси: цей тип кухонного миття для людей, які люблять симетрію в дизайні. Він також дозволяє виконувати окремі завдання (очищення, підготовка і прання, ополіскування).

Три басейну (два великих і один маленький з сміттєпроводом).

Плюси: Ви можете використовувати сміттєпровід незалежно від мийки.

Вибір форми мийки

Раковина для заміського будинку.

Плюси: багато мийки для фермерських будинків являють собою просто одну велику раковину. Різниця в їх відмінною передній частині фартуха, яка має вінтажну атмосферу, яку люблять багато домовласників. Для типової раковини раковина може розташовуватися на відстані 4 дюймів від краю стільниці, але ця раковина може розташовуватися трохи за лінією прилавка. Для людей невисокого зросту і дітей раковина в фермерському будинку може бути більш доступною. Якщо ви виберете фарфоровий або керамічний раковину для фермерського будинку, є безліч варіантів кольору.

Похожие публикации