Як вибрати квартиру у багатоквартирному будинку


Июль 1, 2022 – 14:14

При виборі квартири мрії ми враховуємо безліч елементів, таких як площа, планування і ціна. Як вибрати квартиру у багатоквартирному будинку та на якому поверсі будувати, щоб залишитися задоволеним? Чи варто купувати квартиру на першому поверсі? У чому переваги окремих поверхів? Прочитайте наше керівництво та знайдіть відповіді на всі свої запитання! Купити квартиру в Івано-Франківську можна вигідно та за помірною ціною, без переплат та накруток.

Перший поверх - не такий і страшний, як чорт його малює

За часів багатоквартирних будинків панувало переконання, що краще вибирати проміжні поверхи, цокольний та верхній поверхи мали погану славу. Якими були недоліки життя на першому поверсі? В основному з:

так звана холодна підлога - відсутність квартири внизу означала, що на підлозі було набагато прохолодніше, ніж на верхніх поверхах,

більше вологи,

більший ризик злому, і що з цим безпосередньо пов'язано - необхідність встановлення грат на вікнах,

інтенсивний рух на сходовій клітці.

Однак сучасне будівництво пропонує однаковий стандарт обробки на кожному поверсі, тому приміщення на першому поверсі досить ізольовані, а підлога тепла. Новобудови в Івано-Франківську це довгострокова та надійна інвестиція в майбутнє за доступною ціною. Більше того, на нижніх поверхах забудовники вирішили влаштувати комерційні приміщення, тому над ними розташовані перші квартири. У деяких інвестиціях можна розраховувати на сад за ціною одноповерхової квартири, яка часто пропонується за нижчою ціною, ніж на верхніх поверхах. Чи варто купувати квартиру на першому поверсі? Якщо це буде інвестиційна квартира, звісно, так.

Низькі поверхи – для людей похилого віку та батьків з дітьми

У девелоперських проектах із службовими приміщеннями на першому поверсі низькі поверхи знаходять своїх прихильників в особі людей похилого віку та молодих батьків. До таких квартир легко дістатися як на ліфті, так і по сходах, так що зайти з коляскою або за покупками не важко. Однак необхідно враховувати, що квартири, розташовані на низьких поверхах, часто затінені, особливо в осінньо-зимовий період, оскільки отримують менше сонячного світла. Житлові комплекси в Івано-Франківську це широкий вибір нерухомого майна за привабливою та доступною ціною.

Проміжні поверхи – найпопулярніші вчора та сьогодні

Літні люди досі переконані, що проміжні поверхи є оптимальними. Це твердження також часто робиться у молодих людей. Популярність міжповерхових перекриттів обумовлена:

на деякому віддаленні від шуму та суєти,

можливість використання балкона (і даху, створеного балконом для сусіда, що живе зверху),

дешевша страховка щодо квартир, розташованих на нижніх та верхніх поверхах,

більше сонця

менше ризик злому.

Деяких мешканців може турбувати інтенсивний рух у під'їзді — зазвичай найбільше заселені проміжні поверхи, і більше того, туди переселяються всі, хто живе вище.

Верхні поверхи - казкові види з вікна у кроковій доступності

Мрієте про панораму міста, побачену з власного вікна? Квартира на верхньому поверсі лише для вас! Забудовники зазвичай пропонують найбільші квартири на верхніх поверхах, часто з терасами на даху. Ці приміщення пропонують тишу і спокій - вони розташовані далеко від вулиці, і найменше людей піднімається сходами. Найбільша кількість світла також потрапляє у приміщення, навіть у осінньо-зимовий період. Щовечора можна милуватися заходами сонця з чашкою кави в руці і в таких декораціях можна розслабитися після стомлюючого дня. Хіба це не приваблива перспектива?

Чи є у пентхауса недоліки? У старих будинках існує ризик протікання покрівлі та високих температур влітку та труднощів із опаленням взимку. У девелоперських будинках, де інвестори використовують сучасні технології, такої проблеми немає.

Похожие публикации