Застосування профілів для світлодіодної стрічки


Май 11, 2020 – 13:32

11.05.2020

В інтер'єрі більшість квартир, будинків та розважальних закладів зустрічають світлодіодні стрічки, спектр застосування яких досить великий і різноманітний. Найчастіше ці декоративні елементи використовуються разом з профілями, спеціально призначеними для LED-стрічок. Якщо встановити стрічку без профілю, то вона буде сильно нагріватися в процесі експлуатації, що може привести до поломки світлодіодної техніки та виникнення пожежі. Плюс до всього, профіль допомагає краще закріпити і розташувати світлодіодне освітлення. 

Предлагаем воспользоваться возможностью заказать ушм стенли качественный инструмент и запасный части. Все товары в наличии на складе.

Стрічку з діодами можна прикріпити до стелі або ж використовувати її для оформлення корпусних меблів. Навіть на підлозі такі світлодіодні елементи виглядають красиво і можуть створити всередині приміщення романтичну атмосферу. 

Профілі для LED-стрічок використовуються не тільки для оформлення інтер'єру житлових приміщень. так, за допомогою вбудованих профілів можна заховати комунікації і прикрасити вітрину магазинів. Якщо потрібно розмістити освітлення під кутом, то потрібно буде використовувати кутовий профіль. За типом кріплення профілі бувають накладними і вбудованими. Перший вид фіксується за допомогою двостороннього скотча, саморізів або клею. Вбудовувані профілі уставляли в вирізану ніш. Також у продажу можна знайти підвісні профілі для LED-освітлення. Кріплення таких елементів здійснюється за допомогою тросів, на які найкраще підвішувати легкі алюмінієві профілі. Якщо є бажання зробити оригінальний світильник з світлодіодних ламп, то в інтернеті можна знайти безліч дизайнерських прикладів і варіантів подібних декоративних освітлювальних приладів. На сьогоднішній день існує величезний вибір освітлювальних приладів з діодами, які фіксуються без допомоги профілів і виглядають вони досить красиво і елегантно. Плюс до всього, світлодіоди дозволяють розділити приміщення на зони і виконують акцентують роль, виділяючи найнеобхідніші предмети і ділянки інтер'єру. Таке освітлення дозволяє економити електроенергію і відрізняється довговічністю.

Похожие публикации