Що являє собою водозниження


Декабрь 19, 2019 – 13:55
Корпус Thermaltake Versa H22

19.12.19

Перед будівництвом будівель як промислового, так і житлового призначення необхідно в обов'язковому порядку перевірити рівень грунтових вод. Якщо він перевищений, то це може не тільки сповільнити процес зведення будівлі, але і привести до різних аварій на ділянці. Будівельне водопониження - складний процес, який необхідно проводити на ділянці, якщо рівень вод не дозволяє використовувати техніку. В ідеальному варіанті потрібно провести перевірку до початку робіт. Але технологія дозволяє проводити всі заходи паралельно.

Предлагаем совершить незабываемые поездки Выдубичи Нежин . Любуйтесь красотами, отдыхайте, наслаждайтесь! 

Для зниження рівня води спеціалізовані компанії використовують промислові установки. Однак для початку потрібно створити спеціальну групу в штаті, яка буде нести відповідальність за прийняті рішення. Далі визначається тип ґрунту, з яким доведеться працювати. Від цього залежать міцність і деформативні властивості в тій чи іншій місцевості. Зверніть увагу, що прокладка підземних комунікацій вимагає вибору місця для скидання тих самих поверхневих вод. Найчастіше фахівці можуть використовувати різні методики водозниження. З цього випливає, що можна виділити їх основні типи:

- відкритий спосіб;
- закритий;
- видалення води вакуумом;
- гравітаційне водоудаленіе;
- метод ущільнення стінок і дна котловану;
- ущільнення грунтів та інші.

Відзначимо, що тільки фахівець з висоти свого професійного досвіду може визначити, який із способів найбільш оптимально підходить для конкретної ділянки.

Фахівці компанії впевнені, що правильний підхід в роботі здатний забезпечити позитивний результат. На сайті ви зможете залишити заявку. Найближчим часом менеджер вам обов'язково передзвонить для уточнення деталей.

Не забувайте про проектної документації, яка має одне з ключових значень при розробці методу водозниження. Необхідно врахувати стан об'єктів, що знаходяться в безпосередній близькості до споруджуваного будинку, розрахувати показники деформації і розробити заходи щодо запобігання руйнівного впливу. Також на вибір способу водопониження впливають такі чинники:

- гідрогеологічні умови;
- технічні і економічні показники;
- розташування комунікацій і споруд, розміщених під землею;
- умови, створені в межах міських систем;
- проектна документація і організація будівництва об'єкта.

Похожие публикации