Як придбати ліжко з матрацом - двоспальне та односпальне


Январь 8, 2020 – 16:34
Очистка вентиляции от

Вибираючи ліжко для спальні з матрацом, це односпальне або двоспальне ліжко, викликає питання: чи купувати їх разом з матрацом, або краще вибрати матрац окремо, яку рамку підходити, які розміри повинні мати, щоб на ній було зручно спати? Ми спробуємо відповісти на них.

Комфортна спальня з матрацом - основа для повноцінного відпочинку. І обидва, коли ми купуємо два ліжка для спальні з матрацом, двоспальне ліжко з матрацом та односпальне ліжко з матрацом. Вони відрізняються розмірами, матрац і рамка також вибираються дещо по-різному. Варто знати, що розміри, наведені для розміру ліжка, відповідають розміру відповідного матраца. Фактичні зовнішні розміри ліжка більші, зазвичай на кілька сантиметрів, але є і суттєві відмінності. Це необхідно враховувати, вибираючи ліжко для розміщення в нашій спальні.

Односпальне ліжко з матрацом

Односпальне ліжко з матрацом шириною 80 см вважається зручним. Однак більш широкі моделі будуть набагато зручнішими, наприклад, ліжко з матрацом 90х200 см, а ліжко розміром 120х200 см може вважатися розкішним - з матрацом для однієї людини. Такі ліжка найчастіше купують для молодіжних кімнат, але їх можна облаштувати і в подружній спальні.

Є більш вузькі ліжка, ніж типове односпальне ліжко з матрацом - приклад - табірне ліжко з матрацом шириною 70 см. Так само, як негайне ліжко на одну-дві ночі, але в перспективі це досить незручно.

Односпальні ліжка завжди мають один матрац, незалежно від ширини. Ви можете купити ліжко односпальне разом з каркасом - пропонуються досить дешеві ліжка з матрацом. Такі ліжка, однак, зазвичай оснащені базовими моделями матраців, якщо ви хочете більше комфорту, краще придбати ліжко без матраца і відповідати обраній моделі.

Двоспальне ліжко з матрацом

Більш поширене рішення в основних спальнях - двоспальне ліжко з матрацом. Найменша ширина матраца, що дозволяє двом людям комфортно спати, становить 70 см, отже, найменша ліжко спальні 140х200 см, матрац однакового розміру. Це хороше рішення, коли спальня не велика і люди, які сплять на ній, мають середню забудову. Високий і товстіший буде занадто тісний в такому просторі. Кращий вибір - це ліжко з матрацом 160х200 см (цей розмір подружнього ліжка вважається оптимальним), а ліжко для спальні з матрацом 180х200 см вважається зручним. Звичайно, шукаючи предмет меблів для дуже високих або важких людей, вам потрібно оглянути ще більші моделі - є спальні ліжка з матрацом шириною 200 см і довжиною 220 см. Якщо нам потрібен ще більший, нам доведеться виготовити їх за розміром (те саме стосується матраца).

Чи краще придбати ліжко з матрацом або ліжко без матраца?

Відповідь на це питання не однозначна. З одного боку, ми купуємо ліжко з матрацом і маємо предмет меблів, готовий до використання. З іншого боку, ми не можемо вибрати матрац, який нам підходить. Якщо у нас проблеми зі сном або спиною, краще придбати ліжко без матраца, а останнє відповідати вашим потребам. Так само, коли ми купуємо двоспальне ліжко, може виникнути проблема з матрацом. Коли подружжя сильно відрізняються за ростом і вагою, спати на одному матраці, для меншої людини це пов’язано з дискомфортом. Типовий кишеньковий матрац, в який вмонтовані дешеві ліжка з матрацом, нахиляється над великою площею - тим більше його натискають. Створюється нахил, після якого тонший повзунок ліжка ковзає вниз. Цього можна уникнути, придбавши два ліжка з матрацами або двоспальне ліжко з двома матрацами. Потім ви можете налаштувати матрац відповідної твердості на вагу кожної людини. Для людей вагою до 60 кг підійде матрац із твердістю Н1, Н2 - до 80 кг, Н3 - до 110 кг, Н4 - понад 110 кг.

Похожие публикации