​Ключові особливості біржі Kucoin


Июль 9, 2022 – 20:21
Лазаревское: Подвал частного

Щоб отримати доступ до купівлі та продажу криптовалюти на Kucoin, достатньо зареєструватися за адресою електронної пошти або за номером телефону.

Щоб отримати доступ до розширених можливостей біржі, доведеться пройти процес верифікації акаунта. Так, тільки у разі підтвердження облікового запису криптобіржа KuCoin дозволить придбати токени KCS (Kucoin Shares) і користуватися пов'язаними з ними перевагами.

Крім того, тим, хто пройде додаткову перевірку, будуть доступні, зокрема спотова та маржинальна торгівлі, торгівля ф'ючерсами та можливість давати криптовалюту в борг.

Kucoin також має торговий бот, який допомагає торгувати за заданими заздалегідь параметрами.

Комісії за транзакції

Kucoin має досить оригінальну систему стягування комісій, побудовану на рівнях.

У біржі є 12 рівнів, які розподіляються щодня залежно від вашого середнього обсягу торгів на біржі за місяць та кількості KCS, які знаходяться у вас на рахунку.

Чим вищий обсяг і кількість KCS, тим вищий ваш рівень і менша комісія за транзакції.

При цьому навіть для тих, хто перебуває на нульовому рівні, відсоток комісії буде одним із найнижчих серед усіх криптобірж – 0,1% за транзакцію. Нульовий рівень означає, що середній обсяг торгів на біржі вбирається у суми, еквівалентної 50 BTC.

Починаючи з п'ятого рівня, вам потрібно буде не тільки досягти необхідного обсягу торгів, але й мати певну кількість KCS на рахунку. У разі п'ятого рівня йдеться про 40 тис. монет. На момент написання тексту один KCS коштував $18,5. З початку торгів у 2017 році альткоїн подорожчав більш ніж на 1900%.

На 12-му рівні вартість комісії знижується до 0,02%, але для цього середній обсяг торгів за місяць має бути еквівалентним 80 тис. BTC, а на рахунку має бути 150 тис. KCS.

У випадку зі спотовою та маржинальною торгівлею завжди стягується фіксована комісія 0,1%.

Kucoin не бере комісію за внесення коштів, а бере за висновок. Сума варіюється в залежності від криптовалюти. Наприклад, за висновок BTC стягується комісія 0,0004 BTC.

Програма винагород

Kucoin має так званий Rewards Hub, де можна отримувати винагороди за виконання різних завдань. Винагороду можна отримати за проходження навчального курсу або, наприклад, за реферальну програму. Також Ви можете скористатися вигідною пропозицією від біржі Gate io прямо зараз.

Як винагороди можна отримати криптовалюту, купони або пробні версії преміум-продуктів Kucoin.

Між власниками KCS також пропорційно розподіляється частина коштів, які біржа отримує як комісій за транзакції. Для того, щоб брати участь у цій програмі, потрібно мати на рахунку як мінімум шість KCS.

Похожие публикации