Особливості будівництва печі барбекю на дачній ділянці


Декабрь 19, 2019 – 14:16
Приточно-вытяжная вентиляция в

19.12.19

 Особливості будівництва печі барбекю на дачній ділянціУ сучасні дні власники заміських будинків все частіше прикрашають дачні ділянки таким корисним і красивим спорудою, як піч барбекю, яка може являти собою невід'ємну частину літньої альтанки. Тут ви можете весело проводити літні вечори, смажити шашлики, запікати рибу і готувати безліч інших страв.

Користуйтесь послугами придбання білетів онлайн Дніпропетровськ розклад руху поїздів . Це зберігає ваш час. 

Для повноцінного і безпечного функціонування печі потрібно знати правила і особливості її побудови. Такий вогневої вогнище можна звести самостійно, не вдаючись до допомоги професіоналів. Необхідно пам'ятати, що для будівництва печей барбекю вибирають тільки вогнетривкі матеріали, які не руйнуються під впливом високих температур. Привабливий і оригінальний дизайн барбекю в сільському стилі ідеально впишеться в будь-який ландшафт, не залежно від його стилю. Така піч виконується з штучно постарених матеріалів або ж облицьовувався мармуровою крихтою, гранітом та іншими каменями.

На початку будівельних робіт вам потрібно буде визначитися з місцем розташування печі, після чого приступити до зведення фундаменту, на якому буде підніматися вогневої вогнище. Фундамент повинен бути міцним і капітальним. Якщо ви вирішили включити піч в конструкцію літньої альтанки, то така споруда буде складатися з топкової частини, даху, умивальника, стільниці та дровітні. Таким чином, на території вашого дачної ділянки з'явиться повноцінна літня кухня з дахом, де ви зможете готувати безліч страв на відкритому повітрі.

Не варто зводити піч занадто близько до будинку, але сама літня альтанка повинна знаходитися на зручному для проведення всіх необхідних комунікацій відстані від житлового будинку. Сьогодні все частіше проекти літніх альтанок включають в себе цегляні печі, які зводяться з жароміцного шамотного цегли. Така будова можна облицювати натуральним каменем або ж просто побілити. Все залежить від ваших фінансових можливостей.

Для будівництва вам знадобляться такі матеріали, як глина, пісок, цегла, рубероїд, цемент і так далі. Що стосується створення фундаменту, то під нього потрібно буде вирити котлован, глибина якого повинна досягати нижче точки промерзання грунту. Для приготування бетонного розчину потрібно дотримуватися точні пропорції. Цей будматеріал включає до свого складу воду, цемент, пісок і щебінь. Перед заливанням бетонного розчину, на дно викопаної ями насипають пісок і ретельно утрамбовуют.

Похожие публикации