Правильно вибираємо каркас дивану для щоденного використання


Июль 21, 2022 – 11:30
Shema-raboti-gazovogo

Дивани представлені у великому асортименті на сучасному ринку. Під час вибору потрібно визначитися, для чого саме він використовуватиметься і як часто. Якщо ви вибираєте модель для щоденного використання, потрібно звернути увагу на якість механізму, якість оббивки, наповнювача. Особливу увагу слід звернути на матеріал виготовлення каркасу. Це зумовлено тим, що від каркасу залежить надійність, рівень стійкості до різних впливів та чи скрипітимуть меблі. В інтернет-магазині Kram-UA завжди якісні та надійні дивани по ціні від виробника. Детальніше за посиланням https://kram-ua.com.ua/.

Розглянемо основні матеріали виготовлення дивану для щоденного застосування, переваги та недоліки різних варіантів.

62d8358d2b227.jpeg

Основні матеріали виготовлення каркасу дивана

Щоб забезпечити комфорт та зручність дивану для щоденного використання, важливо підібрати якісну сировину для виробництва каркасу. Найчастіше сучасні виробники м'яких меблів використовують:

  • ДСП (деревинностружкова плита). Ця сировина вважається найбільш затребуваною і популярною для виготовлення дивану. Деревинностружкові плити досить важкі, тому що стружка на основі дерева дуже щільно пресується під високим тиском. До однієї з переваг застосування ДСП можна віднести високий рівень міцності, а отже диван з такого матеріалу підійде для постійного використання. Також варто зазначити низьку вартість матеріалу, а отже і виробу. Мінус використання девевинностружкової плити – складно підібрати якісні моделі диванів, які не матимуть шкідливих речовин у складі. Вибирайте лише перший клас виробу, оскільки він має невелику кількість формальдегідів на 1м2. Використовувати цей варіант матеріалу каркасу дивану для облаштування дитячої кімнати небажано, найкраще підібрати більш дорогі та безпечні моделі;
  • ДВП (деревинноволокнисті плити). Найчастіше дивани для щоденного використання не виготовляються із цієї сировини. Це відмінний матеріал для виготовлення лише деяких складових елементів м'яких меблів: ящиків, спинок, підлокітників. Застосування деревинноволокнистих плит дозволяє знизити вартість дивану. ДВП - це оргаліт, що має високу якість і міцність. Крім економії ви отримаєте ще й надійність виробу;
  • МДФ (деревинноволокниста плита середньої щільності). Порівняно з ДСП (деревинностружковою плитою), представлений матеріал виготовлення меблів більш міцний та якісний. Він повністю екологічно чистий, завдяки обробці високим тиском МДФ є міцним та надійним.
  • Дерево. Суцільне дерево як матеріал для виготовлення каркасу дивана використовується досить рідко, адже вартість такого виробу значно збільшується. Проте дерево є найміцнішим та найбезпечнішим матеріалом з усіх вище згаданих. Такий диван зможе прослужити вам біля двадцяти років, а то і більше.

Похожие публикации