​Скільки подарувати на 25-річчя весілля?


Октябрь 4, 2021 – 06:10
Вентиляция частного дома

Срібне весілля, або 25-річчя шлюбу, - це прекрасний досвід спільного життя, який багато людей вирішують відсвяткувати з родиною і друзями. Коли нас запрошують на такий захід, ми часто задаємося питанням, що подарувати на річницю. Гроші - відповідний подарунок з цієї нагоди? Якщо так, то яка сума буде доречною? Або краще купити подарунок? Слід відзначити, що цікаві подарунки на срібне весілля запамятається на довгі роки.

Прожити разом 25 років - завидна стажування. Коли нас запрошують на вечірку з такої нагоди, варто подарувати щось більше, ніж просто квіти або вітальну листівку, особливо якщо в честь річниці влаштовується більша вечірка в приміщенні. Все частіше запрошені гості дарують гроші в конверті, як на весіллях.

Це рішення дуже практично, так як допомагає уникнути пропущених подарунків. Однак для деяких людей проблема полягає в сумі, яку слід подарувати з такої нагоди.

Скільки потрібно пожертвувати на 25-річчя?

Точна сума залежить від багатьох факторів. Одним з них буде ступінь споріднення. Зазвичай у випадку з батьками, братами і сестрами, дітьми або близькими родичами ми даємо великі суми, ніж коли ми йдемо на вечірку з друзями або рідко зустрічаються двоюрідними братами і сестрами.

Давайте також розглянемо наш дохід. Відомо, що у студента немає таких можливостей, як у власника процвітаючого бізнесу. Менша сума - це нормально, коли ми йдемо на вечірку одні. Для всієї сім'ї з дітьми сума повинна бути трохи вище. Якщо у нас все ще є сумніви, скільки пожертвувати, варто дізнатися, які ціни в ресторані, де буде проходити вечірка.

У конверті або інакше?

Найпоширеніший спосіб дарувати гроші - покласти їх в конверт. Він виглядає елегантно, коли ми прикріплюємо до нього записку або вітальну листівку. Також можна пошукати більш оригінальні рішення, ніж звичайний конверт. Декоративні ящики з побажаннями, т.зв. вибухає коробка. Гроші також можна пожертвувати в цікавій скарбничці або ящику.

Коли ми не хочемо давати гроші

Якщо ми добре знаємо річницю, ми можемо вирішити купити подарунок. Найпопулярнішими є посуд, елегантні столові прилади, рушники і домашнє начиння. Такі подарунки можуть стати гарним сувеніром, але важливо знати, що подобається знаменитостям і що їм дійсно потрібно.

Ще одним цікавим подарунком може бути путівка в ресторан, театр або поїздку, наприклад, романтичні вихідні на двох або перебування в СПА.

Правильно підібраний подарунок до 25-річчя весілля може виявитися в яблучко і сильно порадувати іменинників. Однак, якщо у нас немає хорошої ідеї, не варто купувати що-небудь силою, ризикуючи, що ми не відчуваємо уподобання одержувачам або купимо те, що у них вже є. У такій ситуації найкращим рішенням буде пожертвувати гроші, які чоловік і жінка зможуть витратити на обрану ними мета.

Сума, яку ми кладемо в конверт, залежить від ступеня нашого споріднення, місця, де проходить вечірка, але, перш за все, також від наших можливостей. Це не гонка, яка дасть більше, а хороший жест в бік запрошують, так що давайте просто віддамо стільки, скільки зможемо.

Похожие публикации