Вибір будівельної бригади


Февраль 2, 2020 – 16:59
Вентиляция в частном доме в

Як мовиться у відомій приказці, ремонт можна закінчити, його можна тільки зупинити. У свідомості більшості обивателів ремонтні роботи міцно асоціюються з якимось дуже сильно неприємним, обтяжливим і моторошно дорогим заходом. Тому величезна кількість людей не оновлюють свої житла, по багато років живучи в одних і тих же інтер'єрах, вважаючи за краще спокій, пов'язане зі звичним укладом, нервових розладів, які починаються вже на етапі планування ремонту. Дізнатися ціни на будівельні роботи компанії RS Bud Ви можете прямо зараз.

Але є варіант, який дозволить перекласти більшість клопоту по оновленню інтер'єру на інших людей - це найняти для ремонтних заходів будівельну бригаду. Як це зробити з максимальною користю і вигодою?

Перш, ніж займатися пошуком бригади, слід зробити кілька попередніх кроків. Перше - це скласти план ремонту. Треба чітко визначити для себе, що потрібно буде зробити і скільки це може коштувати. У цьому плані треба докладно позначити всі передбачувані дії. Наприклад, зведення або знесення міжкімнатних перегородки, укладання плитки, утеплення підлог, заміна сантехніки. Навпроти кожного пункту треба вказати ціну будматеріалу і передбачувану суму зарплати виконавцям. Чим докладніше буде цей план, тим менше непередбачених витрат ви понесете.

Також необхідно буде зазначити, хто зможе виконати цю роботу. Наприклад, вам треба провести заміну старої настінного плитки у ванній кімнаті. Тут є кілька варіантів вирішення цієї проблеми. Наприклад, ви можете всю роботу доручити запрошеному майстрові. Це буде одна вартість послуг. А якщо ви демонтіруете стару плитку самі, а майстри попросіть тільки наклеїти нову - така робота буде коштувати дешевше.

Далі потрібно визначити, яка якість послуг вас влаштує - середнє або високе. Ця характеристика теж допоможе у виборі будівельної бригади. Є майстри, які виконують абсолютно всі види робіт, а є - вузькі фахівці. Якщо плитку буде класти такий фахівець, підсумковий результат буде вище, але і вартість теж збільшиться. Якщо ви допускаєте відхилення в пару міліметрів, то на цьому теж можна заощадити.

Одним з обов'язкових пунктів у плані є вказівка термінів виконання робіт. Це треба строго визначити, щоб ремонт закінчився якнайшвидше. Тепер, керуючись цим планом, можна приступати до пошуку будівельної бригади.

Щоб зрозуміти, яку бригаду вам належить вибрати, потрібно оцінити фінансові витрати планованого ремонту. Якщо ви бачите, що відкладених на цей захід фінансів не вистачає, а ремонт треба робити в будь-якому випадку, то доведеться на чому-небудь економити. Наприклад, на різні роботи наймати різних виконавців, а функцію виконроба виконувати самому. Але в цьому варіанті є істотний недолік: ви повинні добре розбиратися в предметі і розуміти хоча б приблизну технологію і послідовність робіт. Інакше, скориставшись вашою некомпетентністю, робочі можуть нав'язати вам непотрібні послуги або не виконати необхідні. В крайньому випадку, можна попросити побути виконробом якогось родича, який розбирається в будівництві краще вас. Ще один недолік цього варіанту, що ви відразу не зрозумієте, який кваліфікацією мають виконавці. З плюсів - ви завжди зможете призупинити ремонт, якщо, наприклад, закінчилися гроші і вам не доведеться відшкодовувати простий майстрам, як це зазвичай буває при договорі з будівельними фірмами.

Якщо ж грошей вистачає, то можна найняти знаючу людину - виконроба, який буде відповідальним за весь процес ремонту. Він може бути і зі своєю будівельною бригадою, або ж робітників йому надасте ви, а в його завдання буде входити організація ремонтних заходів - від покупки матеріалів до контролю якості ремонту. Ви надаєте йому докладний план, який склали заздалегідь, а він, у свою чергу, організовує його послідовне виконання. Плюсів у такому варіанті набагато більше, ніж в першому. Вам не потрібно тримати в голові план ремонту і етапи його виконання, контролювати процес і стежити за якістю виконаних робіт, дбати про покупку будматеріалів і займатися їх доставкою на об'єкт. Замість цього ви спокійно займаєтеся своїми основним видом діяльності і вислухуєте щоденні звіти про хід робіт. Основний мінус - ваші витрати зростуть на суму, що ви виплатите виконробу як його винагороди. До того ж, у разі виникнення суперечок з приводу якості виконаних робіт, виправити їх бригада зможе тільки по своїй добрій волі, так як, швидше за все, ніякого договору, в якому буде прописана відповідальність, укладено не буде, це не прийнято при роботі з фізичними особами. Але і ви, зі свого боку, теж можете не заплатити за погано виконану роботу. Це ті ризики, які несе замовник, наймаючи людей по оголошенню або знайомству.

Похожие публикации