​Запасні частини для сільськогосподарської техніки. Великий вибір


Сентябрь 24, 2022 – 08:24
4

Коли перед сільськогосподарськими компаніями постає питання про те, де купити запчастини для сільськогосподарської техніки, перша попередня відповідь: які з них найнадійніші та найвигідніші? Якщо для покупця основними критеріями вибору компанії для купівлі деталей, запчастин чи сільськогосподарської техніки є найбільш зручні умови продажу та доставки та найнижчі ціни, то інтернет-магазин Грозберг не тільки дозволяє покупцям придбати те, що їм потрібно, а й позбавляє їх від клопоту та витрати часу на процес покупки і Ми заощаджуємо ваш час і перетворюємо його на вигідну угоду. Ми готові допомогти.

Про це свідчить той факт, що ми вже понад 10 років займаємося цим в Україні, на ринку постачання запчастин з виробництва безпосередньо споживачам у найкоротші терміни. Ми уклали двосторонні контракти з компаніями-виробниками та маємо на складі близько 140 000 одиниць продукції, що дозволяє нам скоротити терміни постачання. Доставка по Україні здійснюється найнадійнішим способом: перевізник, служба доставки, самовивіз - ви вибираєте, а ми приймаємо один з чотирьох видів оплати - як найпростіший спосіб вибрати потрібні деталі, комплектуючі та запчастини, детальний та зручний каталог компаній.

Крім продажу та постачання продукції, пов'язаної з сільськогосподарською технікою, компанія також займається встановленням запасних частин та організацією фактичної заміни та ремонту деталей. Що стосується ремонту, то машини таких компаній, як John Deere, можна придбати зі знижкою 20-25%, а якість гарантована. Технічний спеціаліст відвідає вас, щоб визначити обсяг ремонту та необхідні деталі, а також проведе необхідну діагностику.

Продавці сільськогосподарського обладнання отримують не лише комфорт торгівлі за одну покупку, а й перевагу, вигоду та бонус від довгострокової співпраці з магазином, де ви можете випробувати різноманітні послуги, які ми пропонуємо. Незліченні запасні частини для тракторів, комбайнів, сівалок, жниварок, обприскувачів, іригаторів, кормороздавачів та іншої сільськогосподарської техніки доступні у високій якості та за розумними цінами.

Похожие публикации