Де встановити гойдалку


Октябрь 29, 2022 – 17:37

Розмір купленихних вами гойдалок підганяється не лише під власні потреби, а й під площу саду (вільний простір). У невеликих садах краще уникати монтажу громіздкої техніки. Така конструкція займатиме цінний простір і занадто кидатиметься в очі (ця функція призначена для декоративного саду та декоративних елементів малої архітектури). Гойдалки для кількох людей мають у середньому близько 180-240 см завширшки, 100-160 см завдовжки і до 250 см заввишки. Навіси - це чудовий пристрій для відпочинку. Щоправда, від сильного дощу вони не захищають, але дозволяють користуватися гойдалками під час дрібного дощу, палючого сонця та частково захищають подушки від дощу (якщо вчасно забути їх взяти). До Вашої уваги каталог гойдалок для дому та саду за самою вигідною та доступною ціною.

Безпека, матеріали, технології та розміри дуже важливі, але не можна забувати і про ціну.

Де встановити гойдалку? Маленькі легкі каркасні гойдалки можна розмістити в будь-якому місці саду, навіть на галявині. Однак, тоді не рекомендується використовувати їх після дощу. Великі гойдалки слід монтувати на армовану поверхню (жвір, зміцнена поверхня, ажур, бетонні стовпи тощо). Варто вибрати тихе місце, захищене від вітру. Це підвищить стійкість устаткування. Дерев'яні, пластикові, металеві чи поліротангові гойдалки? Які купити? Дерево - найчастіше гойдалка виготовляється з сосни (доступно) або ялинки (дешево і відносно хорошої якості). Звичайно, можна купити екзотичну дерев'яну техніку, але вона набагато дорожча. Використання натурального матеріалу робить гойдалку придатними в принципі для будь-якого типу саду. Особливо добре вони виглядають у дачних та натуралістичних садах (моделі грубішої форми).

Пластмаса - пластикові гойдалки дешеві, барвисті (великий плюс для дітей), прості у догляді та не створюють проблем при переміщенні. Їх варто використовувати особливо у змішаних та сучасних садах. Дуже часто це прості конструкції, які, наприклад, у поєднанні з гумою встановлюються на міцну гілку чи раму. Також необхідно пам'ятати, що пластикові гойдалки - це стороннє творіння в саду, яке ніколи не стикується, як дерево. Крім того, обладнання може працювати нестабільно. Метал – в основному використовується для виготовлення конструкції, на яку кріпляться гойдалка. Варто робити ставку на нержавіючі метали, вони переживуть несприятливі погодні умови. Металечне обладнання, що випускається в даний час, виглядає естетично (у порівнянні зі старими конструкціями) і не знижує декоративної цінності саду.

Похожие публикации