Як утеплити дах?


Май 31, 2020 – 05:59

Щоб зберегти в будинку тепло і насолоджуватися сприятливою і комфортною атмосферою слід провести роботи по теплоізоляції даху. Для цього найчастіше використовують такі будматеріали, як мінеральна вата і пінополістирол. Що стосується скловати і мінеральної вати, то вони в кілька разів легше плит пінополістиролу, а також ці матеріали мають низьким рівнем теплопровідності, завдяки чому вони вважаються найбільш підходящим утеплювачем для покрівлі. При цьому мінвата не любить воду, а її дрібні частинки можуть спровокувати алергію.

Предлагаем своим покупателям целый комплекс товаров,связанных с электрическими инженерными сетями УЗИП. Выгодная цена, удобные формы оплаты и оперативная доставка по всем регионам Украины – далеко не полный список преимуществ работы с нами.

До переваг пінополістиролу слід віднести вологостійкість і довговічність. Навіть по закінченню декількох десятків років цей матеріал не злежується і надійно захищає будинок від холодів. Дах будинку потрібно утеплювати зсередини. Цей процес здійснюється в кілька етапів, причому в певній послідовності. На самому початку робіт слід зробити гідроізоляцію, яка захистить будинок від води. Для ефективного захисту будинку від надлишку вологи можна на каркас даху укласти гідроізол, причому робиться це з зовнішнього боку.

Поверх цього матеріалу укладається будь-яке покрівельне виріб, наприклад, металочерепиця, шифер, профнастил і так далі. Після того, як покрівля буде захищена від води, можна приступати до її утеплення. Необхідно пам'ятати про те, що між утеплювачем і покрівельним продукту повинен бути повітряний прошарок, завдяки якій влітку дах не буде перегріватися. Відстань продушіни становить близько десяти сантиметрів. Зверху неї потрібно буде прибити дерев'яні дошки з кроком, який дорівнює ширині теплоізоляційного матеріалу.

На ці дошки закріплюємо обробний матеріали і укладаємо другий шар утеплювача. У деяких випадках для прокладки утеплювача до каркасу прибивають дошки. Також утеплювач можна прокладати між елементами кроквяної системи, крок між якими повинен дорівнювати ширині утеплювача. Під час укладання теплоізоляційного матеріалу слід захистити тіло від волокон утеплювача. Для цього використовують спецодяг.

Похожие публикации