Як створити ефективне оголошення про продаж квартири


Февраль 11, 2020 – 16:26

11.02.2020

Після прийняття позитивного рішення про продаж квартири власнику необхідно не тільки підготувати документацію для реалізації, але і створити максимально вичерпне, ефективне, але при цьому досить короткий оголошення. Саме від правильності подачі рекламного оголошення залежить не тільки швидкість продажу майна, а й найбільш висока ймовірність отримання оптимальної суми за реалізацію житлового об'єкта. 

Виконуємо послуги https://uhod.ua/obrezka-derevyev-kiev.html з ландшафтного дізайну ділянки, догляду за рослинами та інше.

Загальні правила створення оголошень

Створюючи оголошення про продаж квартири, необхідно надати потенційним клієнтам вичерпну інформацію про реалізоване житло. В першу чергу це звузить коло покупців, відсіявши тих, кому квартира не підходить по яких-небудь параметрах. Також оголошення, що містить максимум корисної інформації, позбавить продавця від наполегливих дзвінків і питань осіб, які бажають уточнити деякі нюанси з приводу місця розташування і планування об'єкту.

Для даної мети в оголошення необхідно включити наступні пункти:

  • Безпосередньо розташування житлового будинку , в якому знаходиться квартира, яка продається. Слід вказати не тільки вулицю і район, а й близькість будівельного об'єкта щодо дитячих садків, магазинів, медичних установ.
  • Загальна кількість кімнат в житловому приміщенні, а також площа кожної з них. Наявність додаткових приміщень в квартирі: підсобних приміщень, лоджії, балкони.
  • Незайвим буде вказівка на наявність, або відсутність у дворі будинку таких необхідних автомобільних парковок, дитячих площадок, лісопосадок. Зазначені нюанси допоможуть залучити до оголошення більшу увагу.
  • Також слід вказати поверх, на якому знаходиться реалізований об'єкт, а також загальна кількість поверхів в будинку.

Підкреслення переваг і опис нюансів

Як створити ефективне оголошення про продаж квартири, яка дійсно зацікавить потенційних покупців. У сухий перелік опису квартири можна додати трохи яскравих фарб, розписавши всі наявні гідності житла, до числа яких можна віднести:

  • Знаходження квартири на сонячній стороні, що спочатку передбачає достатню кількість світла.
  • Якщо в безпосередній близькості від будинку знаходиться працюючий цілодобово магазин, або супермаркет, необхідно вказати цю деталь як явну перевагу.
  • Наявність парку, або лісопосадок недалеко від житла також додасть йому привабливості.

Не слід забувати і про ціну реалізованого об'єкта. Відповідно до негласними правилами ринку рекомендується для початку вказати кілька більшу вартість об'єкта, зменшивши ЕЕВ процесі торгів з покупцем.

Похожие публикации