Будівництво з сендвіч-панелей


Декабрь 19, 2019 – 12:07
Установка охранно-пожарных

19.12.19

Будівництво з сендвіч-панелейТехнологія будівництва котеджів і приватних будинків з сендвіч-панелей має безліч переваг і достоїнств, серед яких необхідно відзначити швидкість і легкість монтажу, підвищені експлуатаційні властивості готових будівель і багато іншого.

В современное время легко и удобно купить билеты на автобус онлайн приобретать билеты в кассах и онлайн. 

Сендвіч-панелі - це багатошаровий матеріал, що складається з двох листів алюмінієвих, полівінілхлоридних, гіпсокартонних та інших панелей, між якими прокладається теплоізоляційний шар. Необхідно відзначити, що на ринку будматеріалів представлено дві категорії сендвічів. Перша категорія - це СИП-панелі, що складаються з двох дерев'яних плит, між якими є утеплювач. Друга - це профільований корпус з полімерним покриттям, всередину якого впрессовивается утеплювач.

На сайті ви може зв'язатися з великим виробником цього матеріалу ГК «Ліссант», який займається виробництвом сендвіч-панелей і пропонує свої послуги з облицювання зовнішніх і внутрішніх стін панелями. Будівництвом додому з цього матеріалу відрізняється високим рівнем продуктивності і не потребує докладання величезних зусиль. Побудувати добротний будинок з СИП-панелей можна всього за один сезон.

Під час виробництва сендвічів утеплювач приклеюється до профільованому листу або ДСП під тиском. Завдяки стійкості і особливою технологією виробництва цього матеріалу готові будови витримують вітрові, снігові і інші види навантажень. Крім усього іншого, сендвічі використовуються для створення швидкомонтованих конструкцій, на будівництво яких потрібно мінімум часу і матеріальних засобів.

Цей будівельний матеріал нерідко є основою для зведення покрівлі та огороджуючих конструкцій, а також його використовують для внутрішньої і зовнішньої обробки. Величезним достоїнством сендвіч-панелей є їх високий рівень теплоізоляції і здатність витримувати великі атмосферні навантаження у вигляді снігу, сильних вітрів, дощу і так далі. Саме з цієї причини панелі застосовуються в покрівельних роботах.

Під час технології швидкомонтованих конструкцій з СИП-панелей, що складаються з профільованих листів, цей матеріал кріпиться на погони, які в свою чергу приварюються до сталевого каркасу. За своєю суттю, дана технологія являє собою металевий фахверк. Для будинків з сендвіч-панелей зводять фундамент або стрічковий тип фундаменту. Для створення ряду нижнього рівня застосовують спеціальні панелі перекриття, які виготовляються за аналогічною з панелями технології.

Похожие публикации