Чим посилити бетон


Декабрь 19, 2019 – 12:42
Сервировка стола

19.12.19

Сталева арматура це той компонент, який присутній практично на будь-якому будівництві. Саме за допомогою останньої проводиться зведення каркасів споруд, монолітних будівель і так далі. Кожен номінал даної будівельної продукції повинен проводитися точно по стандартам ГОСТ.

Выгодные предложения, быстрый поиск авиабилеты. Личные данные защищены.  

Типи сталевої арматури і область застосування
Вся арматура ділиться на два типи - конструкційна і технологічна. Використання першої дещо ширше, так як саме вона використовується практично при будь-якому типі будівництва. Другий вид належить до сфери монтажу систем водопроводів, каналізації і так далі. Іншими словами - така арматура становить основну робочу частину. Більш детально поговоримо і конструкційному вигляді.

Стандарти для конструкційної арматури
Так як сам по собі бетон не такий вже міцний матеріал і в чистому вигляді він не може використовуватися, для поліпшення його експлуатаційних даних використовується сталева конструкційна арматура.

Абсолютно кожен номінал цього типу строго регламентується стандартами ГОСТ. Вся сталева арматура повинна відповідати розділу ГОСТ 10884 -94. Що стосується стали, то вона може бути тільки двох видів - низьколегована або вуглецева. Для того щоб зчеплення з бетоном було максимально міцним, поверхня робиться рифлена. Як правило - це насічки по всьому периметру. Що стосується самого процесу виготовлення, то тут також присутній тільки два способами - в'язка дротом або зварювання. Перший використовується при виготовленні на дрібних підприємствах, а другий на цілеспрямованих заводах.

Як правильно вибрати арматуру ?
Беручи до уваги власний досвід використання даного типу сортаменту, можна виділити такі чинники, на які варто звернути увагу:

• Відповідність і наявність технічної документації
• Зовнішній вигляд арматури, ступінь її корозії
• Відповідність стандартам ГОСТ 10884-94

Також, попередньо варто прорахувати приблизну кількість арматури , з урахуванням запасу в 5-10 відсотків. Зверніть увагу на те, що номінал повинен точно відповідати допустимим навантаженням і типу конструкції. В іншому випадку, це може бути небезпечно.
Купувати сталеву арматуру варто тільки в спеціалізованих точках продажу або безпосередньо у заводу-виготовлювача. Так ви будете впевнені в якості та достовірності супутньої технічної документації.

Похожие публикации