Многообразие полок


Февраль 17, 2021 – 18:02

Скільки у вас взуття?

Отже, якщо ви не хочете захаращувати свій коридор великий полицею для взуття, все ж має сенс віддати перевагу стійку, досить велику, щоб вмістити всю вашу взуття. В цьому випадку з'ясуйте, скільки у вас взуття і скільки місця вам знадобиться для неї. Вы можете заказать и купить настенные полки по самой выгодной и не дорогой цене.

Пам'ятайте, що полиці для взуття призначені не тільки для зберігання речей. Їх також можна використовувати в якості демонстраційного майданчика для вашої колекції взуття. В ідеалі ви хочете розмістити взуття на стійці на відстані не менше п'яти сантиметрів один від одного.

Якщо у вас багато взуття, подумайте про вибір багатошарової стійки. Такі стелажі займають вертикальне простір стіни у вашій кімнаті і вимагають дуже обмеженого простору на підлозі. Як правило, дайте кожній парі близько 12 дюймів вільного простору. Звичайно, не вся взуття однакова, але це може допомогти вам виробити ідеальну довжину стійки. Знаючи це вимір, ви зможете оцінити, скільки полиць вам потрібно.

Ви також можете купити дві стійки поменше. Щоб було весело, виберіть один для повсякденного одягу, а інший для офіційної взуття. Який дизайн взуттєвниці вибрати?

Як ми вже натякали вище, має значення і зовнішній вигляд виставкового стелажа. Він стане важливою частиною вашого меблевого ансамблю і обов'язково повинен виглядати гармонійно. Вибір дизайну повністю залежить від того, де ви збираєтеся розмістити стелаж.

Якщо ви думаєте про те, щоб розмістити його в коридорі, подумайте про винтажной стійці з обробкою з натурального дерева. Справжність дерева доповнить однотонні стіни, надавши при цьому неповторний характер вашого передпокою.

Якщо ви думаєте розмістити полицю для взуття в спальні, можливо, буде непогано поєднати її з іншим гарнітуром спальні. Горіх, зокрема, має тенденцію привносити видатну зовнішню привабливість в спальню, але ви можете вибрати будь-яку обробку, якщо вона відповідає спальні.

Якщо полку для взуття планується заховати, гладкі металеві блоки здаються найбільш дешевим і функціональним варіантом.

Стелажі з кованого заліза з тонкої завитки схиляються до естетики вантажу або бохо. Пофарбуйте її в білий колір, і у вас буде ідеальна полку для взуття для інтер'єру в стилі Шеббі-шик.

Промислові приміщення вимагають поєднання чорного металу і дерева теплих тонів.

Золото тонированной взуття стійки лава з товстої, чубатого оббивкою додасть стиль і комфорт в шикарні і гламурні інтер'єри.

Полку для взуття з регульованою висотою і нахилом полки - зручне рішення для систематизації вашої постійно розширюється колекції взуття. Зрештою, ніколи не знаєш, чи стане ваша наступна улюблена покупка: гумові чоботи або балетки.

Похожие публикации